Катерина Бужинська та українські діти співали заради миру в Європарламенті та штаб- квартирі НАТО

Катерина Бужинська та українські діти співали заради миру в Європарламенті та штаб- квартирі НАТО

Народна артистка України, співачка Катерина Бужинська та українські діти, як посли миру  співали і закликали всіх за мир у всьому світі.

В рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі!», який об’єднає 35 країн світу, українська делегація відвідала Європарламент і штаб-квартиру НАТО в Брюсселі.

13051504_1761199390833626_2500103088719564975_n

Учасники проекту “Діти за мир у всьому світі” виготовили і представили карту миру Бельгії в Європарламенті і передали відеозвернення від дітей зі Східної України із закликом Миру. Європарламентарі, дипломати Місії України при НАТО і представники Міжнародного секретаріату НАТО приєдналися до проекту, написавши на символічних голубів побажання миру і розмістивши їх на створеної руками дітей карті.

Приймаючою стороною, який радо погодився підтримати проект та взяти на себе організаційні моменти став представник Європарламенту від Болгарії Еміл Радев. Болгарські Євродепутати зуміли організувати теплий прийом для українських дітей та запросили на презентацію проекту європарлементарів з інших країн. Офіційна частина розпочалась із вітального слова: Народної артистки України, Президента Благодійного фонду «Відродження Прикарпаття» Катерини Бужинської, депутата Європарламенту Андреа Бачкар, Надзвичайного та Повноважного Посла Угорщини в Бельгії Золтана Нагі, Надзвичайного та Повноважного Посла України в Бельгії Миколи Точинського, Заступника голови місії Болгарії в Бельгіїї Радки Балабанової, Почесного Консула Угорщини в м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській області Василя Вишиванюка. У презентації проекту разом із дітьми прийняли участь також Віце-Президент Фонду «Відродження Прикарпаття» Дмитро Мормуль та голова Закарпаської обласної ради IV скликання Володимир Чубірко.

13082610_1761842274102671_1310015765996144232_n

«Хочу подякувати Емілю Радеву за допомогу в презентації проекту у найвищій Європейській інституції та допомогу, яку Болгарія надає Україні. Мені надзвичайно приємно, що наші українські діти в рамках цього проекту мають можливість відвідати урядові установи Європи», зазначила Народна артистка України, Президент Фонду «Відродження Прикарпаття» Катерина Бужинська.

Завдяки підтримці меценатів і партнерів, міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» вже успішно проведено в двадцяти одній країні, а саме: в Угорщині, Болгарії, Румунії, Чехії, Словаччини, Австрії, Сербії, Словенії, Естонії, Хорватії, Боснії і Герцеговині, Латвії, Литві, Польщі, Швейцарії, Ізраїлі, Франції, Люксембурзі та Бельгії.

В рамках проекту ведуться також попередні переговори про можливість направлення дітей учасників АТО і переселенців, дітей сиріт з усієї України на оздоровлення в країни-учасниці цього проекту влітку 2016 року. Як приклад, Болгарський уряд готовий прийняти і профінансувати оздоровлення і відпочинок близько 300 дітей, а Угорський – 1000 українських дітей.

13043479_1761630547457177_8534972706493785139_n

Учасники проекту також відвідали Посольство України в Бельгії, де мали можливість поспілкуватися з діаспорою з України.

Катерина Бужинська подарувала заступнику голови секції департаменту міжнародної дипломатії міжнародного секретаріату НАТО Петер Лунак та Виконуючому обов’язки Глави місії України при НАТО Єгору Божоку колекційні марки випущенні Укрпоштою в рамках проекту.

Маленькі Українці разом із Народною артисткою України Катериною Бужинською представили гімн міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі” (автор Ірина Батюк), метою якого є консолідація всього світу заради миру і благополуччя дітей.

Пісня “Діти за мир у всьому світі” справила приємне враження і викликала бурхливі оплески у всіх присутніх в залі Європарламенту і штаб-квартирі НАТО.

Катерина Бужинська: «Діти, з покоління в покоління, перш за все, потребують любові, тепла, турботи й уваги. Діти хочуть бути почутими, хочуть жити під мирним небом з надією на світле і щасливе майбутнє. Спільними зусиллями ми прагнемо досягти позитивних результатів заради миру на Землі. Я впевнена, що гімн «Діти за мир у всьому світі» торкнеться кожного серця і об’єднає всіх заради однієї мети – заради миру в усьому світі, на всій нашій планеті ».

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта