Катерина Бужинська з дітьми записує гімн міжнародного проекту «Діти за мир у всьому світі»

Впродовж кінця березня 2016 року на прохання Почесного консульства Угорщини в Івано-Франківській області Василя Вишиванюка та благодійної організації «Фонд Відродження Прикарпаття» в Україні, Болгаріі та Ізраїлі почали записувати гімн пісні міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі!»

Автор ідеї та формату виконання пісні — Ганна Крисюк (Україна), слова і музика Ірини Батюк (Україна), аранжування Роман Калин (Україна), запис вокалу солістки — Іван Бошев (Болгарія). Мікси до пісні незабаром запишуть в одній із кращих музичних студії Ізраїлю.
Виконавці пісні: Народна артистка України — Катерина Бужинська та Івано-Франківські учні Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team» .
Презентація пісні запланована на початок травня цього року, проте перше звучання можна буде почути незабаром в одному із Європейських парламентів, в рамках презентації проекту «Діти за мир у всьому світі!»

http://uainworld.com/index.php/2015-12-08-12-24-27/item/2013-pisnyu-diti-za-miru-vsomu-sviti-pishut-u-troh-krayinah#sthash.9OBkFmVK.dpuf

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта