Катерина Бужинська з дітьми записує гімн міжнародного проекту “Діти за мир у всьому світі”

Впродовж кінця березня 2016 року на прохання Почесного консульства Угорщини в Івано-Франківській області Василя Вишиванюка та благодійної організації “Фонд Відродження Прикарпаття” в Україні, Болгаріі та Ізраїлі почали записувати гімн пісні міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі!”

Автор ідеї та формату виконання пісні – Ганна Крисюк (Україна), слова і музика Ірини Батюк (Україна), аранжування Роман Калин (Україна), запис вокалу солістки – Іван Бошев (Болгарія). Мікси до пісні незабаром запишуть в одній із кращих музичних студії Ізраїлю.
Виконавці пісні: Народна артистка України – Катерина Бужинська та Івано-Франківські учні Школи розвитку сучасних мистецтв “Star Team” .
Презентація пісні запланована на початок травня цього року, проте перше звучання можна буде почути незабаром в одному із Європейських парламентів, в рамках презентації проекту “Діти за мир у всьому світі!”

http://uainworld.com/index.php/2015-12-08-12-24-27/item/2013-pisnyu-diti-za-miru-vsomu-sviti-pishut-u-troh-krayinah#sthash.9OBkFmVK.dpuf

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта