Карту миру презентували в Єгипті в рамках міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі”

Третього травня у сонячному Єгипті в Sharm-el-sheikh в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі», який об’єднує 35 країн світу, відбулася презентація карти миру Єгипту.

Офіційна частина розпочалась із вітального слова Народної артистки України, Президента БО «Фонд «Відродження Прикарпаття», співачки Катерини Бужинської.

JiGE28LhmCc

До презентації міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» приєднався Віце-президент Savoy Group Рамі Різалла

Під час презентації проекту пролунав гімн «Діти за мир у всьому світі» (автор Ірина Батюк), метою якого є консолідація всього світу заради миру і добробуту дітей та усі присутні мали змогу подивитись як вже презентували карти миру в 21 країні.

До проекту долучились діти різних національностей. Написавши на голубах миру свої побажання, вони прикріпили їх на створену руками дітей карту.

Завдяки підтримці меценатів та партнерів, міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» вже успішно проведено у двадцяти одній країні, а саме: в Угорщині, Болгарії, Румунії, Чехії, Словаччині, Австрії, Сербії, Словенії, Естонії, Хорватії, Боснії та Герцеговині, Латвії, Литві, Польщі, Швейцарії, Ізраїлі, Франції, Люксембурзі, Бельгії, Єгипті.

Приємним сюрпризом для усіх присутніх став виступ Народної артистки України, Співочого посла Миру Катерини Бужинської. Під час концерту символічних голубів миру на карті Єгипту ставало все більше і більше.

В рамках проекту ведуться також попередні переговори про можливість направлення дітей учасників АТО та внутрішніх переселених осіб, дітей сиріт зі всієї України на оздоровлення у країни-учасниці даного проекту влітку 2016 року. Як приклад, Угорський уряд готовий прийняти та профінансувати оздоровлення та відпочинок близько 1000 дітей,а Болгарський – 300 дітей.

p9EMLTc9DEk

Катерина Бужинська: «Діти, з покоління в покоління, перш за все, прагнуть любові, тепла, уваги. Діти хочуть бути почутими, хочуть жити під мирним небом з надією на світле та щасливе майбутнє. Спільними зусиллями ми прагнемо досягти позитивних результатів заради миру на Землі. Я впевнена, що гімн «Діти за мир у всьому світі» торкнеться до кожного серця та об’єднає усіх заради однієї мети – заради миру у всьому світі, на всій нашій планеті».

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта