Гімн “Діти за мир” підкорив Європу

В рамках міжнародного соціального проекту,який об’єднує 35 країн світу,діти з усіх куточків України разом із Народною артисткою України, Президентом БО “Фонд “Відродження Прикарпаття”, співачкою Катериною Бужинською презентували гімн до Дня захисту дітей “Діти за мир у всьому світі”.

JiGE28LhmCc

 

Це єдина українська пісня,яка пролунала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі Святого Петра у Ватикані,в Європарламенті,штаб-квартирі НАТО,парламенті Швейцарії та інших євро інституціях Європи.

До створення композиції про єдине бажання миру,єднання та благополуччя в кожній державі долучились діти продюсерського центру Star Team,діти з Донбасу та сімей загиблих під час виконання військових обов’язків у зоні АТО. Гімн “Діти за мир у всьому світі” записували у трьох країнах:США,Болгарії,Україні.

Катерина Бужинська: Діти-це наше майбутнє.В кожній країні до виконання гімну за мир долучались діти з усього світу. Адже мова музики зрозуміла всім,кожній нації. Вони,як маленькі посли миру закликають до єднання та прагнуть миру в кожній державі.

1660787_1696883307265235_2253429410682177826_n

 

Посилання на гімн «Діти за мир у всьому світі» https://soundcloud.com/katerynabuzhynska/dirvznghst15

Автор ідеї створення гімну в рамках міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі” – Ганна Крисюк;

Слова та музика – Ірина Батюк

Студія звукозапису – Roman Kalyn Records (м.Івано-Франківськ,Україна)

Запис в м.Софія, Болгарія (студія Pekarnata)

Зведення – м.Чикаго, Олександр Балбус

Учасники: Народна артистка України,співачка Катерина Бужинська та діти продюсерського центру Star Team

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта