Гімн «Діти за мир» підкорив Європу

В рамках міжнародного соціального проекту,який об’єднує 35 країн світу,діти з усіх куточків України разом із Народною артисткою України, Президентом БО «Фонд «Відродження Прикарпаття», співачкою Катериною Бужинською презентували гімн до Дня захисту дітей «Діти за мир у всьому світі».

JiGE28LhmCc

 

Це єдина українська пісня,яка пролунала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі Святого Петра у Ватикані,в Європарламенті,штаб-квартирі НАТО,парламенті Швейцарії та інших євро інституціях Європи.

До створення композиції про єдине бажання миру,єднання та благополуччя в кожній державі долучились діти продюсерського центру Star Team,діти з Донбасу та сімей загиблих під час виконання військових обов’язків у зоні АТО. Гімн «Діти за мир у всьому світі» записували у трьох країнах:США,Болгарії,Україні.

Катерина Бужинська: Діти-це наше майбутнє.В кожній країні до виконання гімну за мир долучались діти з усього світу. Адже мова музики зрозуміла всім,кожній нації. Вони,як маленькі посли миру закликають до єднання та прагнуть миру в кожній державі.

1660787_1696883307265235_2253429410682177826_n

 

Посилання на гімн «Діти за мир у всьому світі» https://soundcloud.com/katerynabuzhynska/dirvznghst15

Автор ідеї створення гімну в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» — Ганна Крисюк;

Слова та музика — Ірина Батюк

Студія звукозапису — Roman Kalyn Records (м.Івано-Франківськ,Україна)

Запис в м.Софія, Болгарія (студія Pekarnata)

Зведення — м.Чикаго, Олександр Балбус

Учасники: Народна артистка України,співачка Катерина Бужинська та діти продюсерського центру Star Team

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта