На честь 25 річниці Незалежності України Катерина Бужинська презентує фільм!

На честь 25 річниці Незалежності України Катерина Бужинська презентує фільм!

24 серпня Україна відзначає 25 річницю Незалежності. Народна артистка України, співачка Катерина Бужинська спеціально до цієї визначної дати вирішила презентувати документальний фільм на основі благодійного європейського туру «Українці в Європі».

bezymyannyjm

Катерина Бужинська: Свій творчий шлях я починала в той час, коли відбувався період становлення незалежної України як держави в цілому. Коли я представляла нашу країну на міжнародних конкурсах і фестивалях, про Україну в той час мало хто знав. Для мене було важливо донести, що українці – це нація, що Україна – це окрема держава. Наприклад, на міжнародному вокальному фестивалі Сан-Ремо – 2001 мені доводилося відстоювати право співати українською, перемога була за мною – в Італії прозвучала українська пісня, а діаспоряни плакали, почувши рідну мову. Через 25 років існування України як незалежної держави рівень культури українців зріс. Стали цінувати і поважати рідну мову, традиції і звичаї своїх предків, пишатися всім тим, чим славиться наша країна. З’явилося та зміцнилося бажання збереження характерних особливостей своєї Батьківщини, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади та народу в цілому. Українці здобули єдність нації, коли за свою країну, як за сім’ю. А моральний і соціальний принцип патріотизм знайшов вагому значимість в житті кожного українця.

Вісім країн ЄС побачили шоу-програму під назвою «Україна – це ми»: Болгарія, Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща та Україна. Українці та гості, що відвідали концерти назвали шоу справжнім святом української пісні, музики та краси, а співачку – Співочим послом України. У сучасній боротьбі за краще майбутнє співачка обрала своєю зброєю засоби мистецтва, бо впевнена, що мова музики та пісні об’єднує нації! Багато пісень артистки присвячені рідній Україні та героїчному минулому. У столиці ЄС Брюсселі Катерина Бужинська мала офіційну зустріч із представниками європарламенту на тему «Україна – це європейська держава». Катерина обговорила з єврокомісарами співпрацю України та ЄС у сфері культури та мистецтва, про підтримку українців за кордоном та держави зі сторони світової спільноти.

Катерина Бужинська: У європейських країнах проживають і працюють близько мільйона наших співвітчизників, а скільки їх розкидано по всьому світу? У кожного своя доля, але всіх об’єднує одне — ми Українці! Потрібно об’єднуватися заради єдиної мети, заради майбутнього. В контексті створення проекту закладена ідея і бажання об’єднати всіх своїх громадян і показати, що Україна гідна стати повноправним членом великої європейської родини, членом Європейського союзу, саме під таким гаслом створювався проект. Національна ідея об’єднання полягає не тільки в спілкуванні, але й у родинних стосунках двох культур України та Європи. Краща форма закликати до солідарності та єдності, бути почутими і зрозумілими — це мова мистецтва, культури і музики. Наш благодійний проект спрямований на популяризацію української культури, є унікальним і знайшов широку підтримку світової спільноти.

Дивіться вже цієї п’ятниці, 26 серпня, о 21.40 на телеканалі Тоніс.

Ексклюзивні інтерв’ю, справжнє життя українців в Європі, щирі емоції, архівні виступи співачки, нагородження, закадрова підготовка та багато цікавих матеріалів в рамках унікального європейського проекту «Українці в Європі».

https://www.youtube.com/watch?v=aFizrnmMHFk

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта