На честь дня народження Катерини Бужинської з неба падали зірки

На честь дня народження Катерини Бужинської з неба падали зірки

13 серпня Народна артистка України, співачка Катерина Бужинська відзначила день народження.

Організацію свята на себе взяв чоловік Катерини Дімітар. Святкування дня народження артистки відбулося в унікальному і легендарному місці – на мінеральному курорті, недалеко від місця, де жила провидиця Ванга.

zt5ml8enjti

Катерина Бужинська: Весь день провела з сім’єю, в колі рідних і близьких. Поздоровлень було дуже багато, з дванадцятої ночі телефон не замовкав.

Дімітар здивував Катерину приємним музичним подарунком. Чоловік подарував пісню від композитора Борислава Міланова, який написав хіт болгарській співачці Полі Генова для Євробачення, а донечка побажала найскорішого поповнення в родині.

Самим зворушливим поздоровленням для Катерини стало відео, записане дітьми з усієї України. Учасники міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» і діти учасників АТО, які від БО «Фонд «Відродження Прикарпаття » були відправлені на оздоровчий відпочинок в Угорщину, вирішили оригінально привітати улюблену артистку.

Катерина Бужинська: Мені було дуже приємно. Таке щире, світле і добре привітання.

Незвичайним сюрпризом в день народження Катерини Бужинської став зорепад. Саме 13 серпня за останні 7 років можна було спостерігати наймасштабніший зоряний дощ із сузір’я Персея. Цю подію вже назвали зорепадом року.

jsox3gzexmq

Катерина Бужинська: Думаю, це хороший знак, побачити таке явище саме в день народження. Під зорепад з коханим загадали бажання. Впевнена, воно обов’язково здійсниться.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта