Катерина Бужинська дізналася про вагітність у Ватикані!

Обложка (2)Вже не для кого ні секрет, що народна артистка України Катерина Бужинська вагітна і незабаром у неї з’явиться хлопчик і дівчинка. Співачка розповіла про те, як дізналася про своє становище, яка була реакція чоловіка і старшої дочки, дотримувалася чи певної дієти і в якій країні з’являться на світ малюки.
Катерина Бужинська: У нас була запланована поїздка до Ватикану в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». Напередодні презентації проекту і карти світу на аудієнції Папи Римського мені стало погано. Банальні ознаки вагітності, які я списала на втому після декількох концертів буквально перед вильотом до Італії, переліт і закралася думка, що з’їла щось не те. Діма дуже переживав. Але через день краще не стало, та й всередині відчувала якісь зміни. Вирішила зробити тест і просто не повірила своїм очам, на кілька секунд я навіть завмерла, а щоб переконатися, що напевно, зробила ще пару. Діма побачив, що я плачу, злякався, і відразу зрозумів, що щось сталося. А я просто плакала від щастя. Коли йому повідомила цю новину, в його очах побачила безмежну радість, ми обидва щасливі і навіть отримали благословення від Папи Римського у Ватикані. Думаю, це знак, дізнатися про це саме в Ватикані і отримати благословення від Папи Римського. Впевнена, що все буде добре і мої діти будуть щасливі. По поверненню в Україну, поїхали в клініку, і коли вже там підтвердили за всіма медичними показниками, а після узі сказали, що малюків буде двоє, ми були на сьомому небі від щастя і довго не могли в це повірити і усвідомити.
Це чудово відчувати в собі два життя одночасно, відчувати кожного. Вже знаю, що характери різні. Дівчинка більш активна і вимоглива. Вранці прокидається рано і першою, дає мені зрозуміти, що потрібно йти снідати. Перший час мучив токсикоз, а в цілому все добре і легко, від виступів не відмовляюся, як і під час першої вагітності; малюки дають мені енергію – подвійну.
А ось Олена дуже зраділа, вона давно хотіла братика або сестричку. Поки банальних дитячих ревнощів не помічаю, навпаки, разом готуємо дитячу, Оленка підбирає казки та колисанки. Спостерігаю за її приготуваннями і очікуванням з розчуленням, і вже задає питання: коли ж я поїду в пологовий будинок?)
Їм усе, що хочу. Чим не обмежую ні себе, ні дітей. Звичайно ж, все в міру. Відчуваю тягу до солодкого, із задоволенням їм тортики і тістечка. Єдине, намагаюся не їсти солоного, щоб не набрякати. На огірочки і оселедець не тягне, але всіх здивувала дивним поїданням полуниці з сіллю, для мене це було ласощами. Намагаюся більше рухатися, займаюся плаванням, вагітність – це не хвороба, при якій потрібно лежати і в усьому себе обмежувати, це чудовий і чарівний період в житті жінки. Насолоджуюся кожним днем, – розповіла співачка.
Катерина Бужинська: Чоловік хоче, щоб я народжувала в Болгарії, а я віддаю перевагу рідній країні. Хочу, щоб усі мої діти були народжені в Україні. Прийняли рішення народжувати в нашій країні – в Україні.
Це була моя мрія. І вона здійснилася. Звичайно ж, в той момент я була щаслива. Завжди хотіла мати велику дружну сім’ю. Мені шалено хотілося багато дітей, теплих затишних вечорів з сім’єю і щоб в будинку завжди лунав дитячий сміх. Коли в клініці підтвердили факт про мою вагітність, я не могла повірити, це не передаються відчуття і емоції щастя. Під час нашого весільної подорожі ми поїхали в Єрусалим, де з коханим написали записку-прохання і вклали в Стіну Плачу, а по поверненню в Болгарію зайшли в Церкву і зовсім випадково виявили дві поруч висять ікони святої великомучениці Катерини і святого Димитрія Солунського. Через деякий час мені наснився сон, в якому два білих голуба прилетіли і сіли мені на руку. Для нас це було свого роду посланням, що наша мрія здійсненна. Вдячна Богу за такий подарунок долі.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта