Катерина Бужинська народила двійню!

127 грудня в київському пологовому будинку народна артистка України, співачка Катерина Бужинська народила двійню: хлопчика і дівчинку.
Хлопчик вага 2550, зріст 51
Дівчинка вага 2300, зріст 50
Катерина з чоловіком неймовірно щасливі.
Катерина Бужинська: Це була моя мрія. І вона здійснилася. Звичайно ж, в той момент я була щаслива. Завжди хотіла мати велику дружну сім’ю. Мені шалено хотілося багато дітей, теплих затишних вечорів з сім’єю і щоб в будинку завжди лунав дитячий сміх. Коли в клініці підтвердили факт про мою вагітність, я не могла повірити, це не передаються відчуття і емоції щастя. Під час нашого весільної подорожі ми поїхали в Єрусалим, де з коханим написали записку-прохання і вклали в Стіну Плачу, а по поверненню в Болгарію зайшли в Церкву і зовсім випадково виявили дві поруч висять ікони святої великомучениці Катерини і святого Димитрія Солунського. Через деякий час мені наснився сон, в якому два білих голуба прилетіли і сіли мені на руку. Для нас це було свого роду посланням, що наша мрія здійсненна. Вдячна Богу за такий подарунок долі.
У нас королівська двійня: хлопчик і дівчинка. Ми дочекалися появи наших малюків. Весь час мріяла їх скоріше побачити і притиснути до себе. Я неймовірно щаслива.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта