Катерина Бужинська розповіла про таємницю свого заміжжя!

Народна артистка України Катерина Бужинська ось уже 3 роки щаслива в шлюбі з болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим. Напередодні Нового року, 27 грудня, у подружньої пари народилася королівська двійня: хлопчик і дівчинка. Малюків батьки назвали на честь себе: Катериною і Дмитром. За словами співачки це ідея належить її чоловікові, в дітях продовження батьків.
Про таємницю свого заміжжя співачка Катерина Бужинська розповіла в своїй новій пісні «Просила Бога».
Катерина Бужинська: Пісня про улюбленого чоловіка. Для мене її написала Лариса Вороніна, дочка відомого кутюр’є Михайла Вороніна, і композитор Ніколо. Коли вона підійшла до мене і запропонувала написати пісню, я, не роздумуючи, підказала їй тему. Мене часто незаміжні дівчата питають, яким чином я знайшла свого чоловіка, і просять дати пораду, як знайти свою другу половинку і вдало вийти заміж. Я свого чоловіка вимолила, ходила до церкви протягом довгого часу до ікони Миколи Чудотворця і просила Святого про хорошого чоловіка, батька наших майбутніх дітей. Пісня з щирим життєвим сюжетом. Коли записувала в студії, була в положенні, малюки брали активну участь, штовхалися то ручкою, то ніжкою, але мені це тільки лише допомагало.
Співачка Катерина Бужинська як і обіцяла своїм прихильникам не стала пропадати в декреті і вже радує новою композицією.
Катерина Бужинська: Він мій світ, мій всесвіт. Наші серця злилися воєдино і б’ються в унісон. Завжди хотіла мати велику дружну сім’ю. Мені шалено хотілося багато дітей, теплих затишних вечорів з сім’єю і щоб в будинку завжди лунав дитячий сміх. Під час нашого весільної подорожі ми поїхали в Єрусалим, де з коханим написали записку-прохання і вклали в Стіну Плачу, а по поверненню в Болгарію зайшли в Церкву і зовсім випадково виявили дві поруч висять ікони святої великомучениці Катерини і святого Димитрія Солунського. Через деякий час мені наснився сон, в якому два білих голуба прилетіли і сіли мені на руку. Для нас це було свого роду посланням, що наша мрія здійсненна. Вдячна Богу за такий подарунок долі.

ПРЕМ’ЄРА! Катерина Бужинська – Просила Бога (сл.Л.Вороніна, муз.Ніколо)
Посилання на Youtube


Посилання на SoundCloud

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта