Бужинська про стосунки старшої доньки з двійнею: Вона пропонувала повернути їх до пологового

11_main_new.1482828016

Артистка розповіла, як змінилося життя її родини з появою доньки та сина.

Співачка Катерина Бужинська, яка Співачка Катерина Бужинська народила двійню Співачка Катерина Бужинська народила двійню у грудні минулого року народила двійню, розповіла, як змінилося життя її родини з появою малюків.

За словами виконавиці, перший час коли діти тільки з’явилися на світ, її сім’я переживала стрес. Особливо непросто було старшій доньці Катерини від першого шлюбу Олені.

Вона не могла зрозуміти, що увага тепер не тільки їй, а й маленьким. Казала: “Може ви все таки повернете їх назад до пологового будинку? Може вони нам не потрібні?” Але потім заспокоїлася і зараз вони найкращі друзі. Причому з Катею вона говорить болгарською, а з Дімою – українською”, – розповіла знаменита мама, пише “КП” в Україні.

87a5b77b3da6411ae63f61774ed03674

Також знаменитість зауважила, що у старшої доньки дуже теплі стосунки з її чоловіком, болгарським бізнесменом Димитром. Дівчинка називає його батьком.

“Дуже теплі, ніжні. Він для неї тато і татом його називає. Ставлення до всіх діток однакові”, – поділилася Бужинська.

А от щодо того, чи спілкується Олена з рідним батьком, Катерина відповіла: “Ні. Ми взагалі не піднімаємо цю тему”.

Зіркова багатодітна мама похизувалася, що старша донька вивчає китайську мову, говорить англійською і навчається у болгарській школі.

“Діти перебувають у Софії, там у чоловіка робота. До України частіше приїжджаю я, тому що моя робота, публіка, концерти тут”, – сказала Бужинська.

Нагадаємо, у лютому цього року Катерина Бужинська разом з чоловіком Катерина Бужинська показала новонароджених двійнят під час хрещення Катерина Бужинська показала новонароджених двійнят під час хрещення похрестили двійнят Катерину та Дмитра. Таїнство відбулося у Свято-Пантелеймонівському соборі під Києвом.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта