Інформаційна довідка про міжнародний соціальний проект «Книга Добра»

08 лютого 2017 року за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна, народного депутата України, письменниці Марії Матіос, Міністерства закордонних справ Естонії, Посольства Естонії в Україні, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара, стартував Міжнародний соціальний проект “Книга Добра”, що є продовженням Міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі”.
Проект об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро.
На першому етапі проекту діти з усіх регіонів України писали реальні історії про добро та малювали ілюстрації до них. 15 березня 2017 року завершився І-ий етап міжнародного соціального проекту «Книга Добра». На електронну адресу організаторів проекту надійшло більше 3000 надзвичайно цікавих, реальних історій про добрі, мудрі вчинки безкорисливих людей, з чуйним серцем і добрими помислами. Усі історії про творення добра довкола нас написані авторами щиро, з любов’ю та впевненістю: попри непрості виклики 21- го сторіччя, в Україні та світі, Добро завжди на висоті. За умовами проекту – 100 історій, відібраних Редакційною радою проекту, яку очолює лауреат Шевченківської премії в галузі літератури Марія Матіос, стали сюжетами до малюнків про Добро.
Другий етап цього міжнародного соціального проекту зі створення художніх малюнків тривав із 29 березня – 01 червня 2017р. На нашу адресу надійшло близько 40 000 робіт. Нам дуже складно було визначитись у зв’язку із величезною кількістю малюнків та неординарністю оформлення робіт, які надійшли до нас. Редакційна рада старалась підійти до даного питання із відповідальністю та при цьому врахувати усі критерії виготовлення книги. З них редакційною радою було обрано 100 найкращих ілюстрацій до історій про Добро. Згодом зі 100 історій про добро та 100 ілюстрацій до історій про добро було обрано 50 історій та ілюстрацій, які увійшли у Книгу Добра.
11 червня 2017 року Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою зустрілися та провели групу із 112 дітей на відпочинок до Угорщини в рамках ініціативи «Книга Добра». В цій групі були переможці проекту «Книга Добра», а також діти українських військових, що брали участь в АТО та діти із сімей ВПО.
07 вересня 2017 року в Центрі української культури у м.Таллінні (Естонія) відбулось виготовлення перших сторінок Книги Добра в рамках міжнародного соціального проекту. Друкують книгу на незвичайному черпаному папері. Його виготовляють з бавовни і трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії про добро. Даний папір зберігається більше тисячі років. На кожну сторінку створюється окреме кліше, ретельно виведене каліграфічним почерком
Заплановано виготовити 100 ексклюзивних екземплярів «Книги Добра» та 10 000 друкованих примірників. 25 унікальних “Великих книг”, разом із друкованими копіями, буде презентовано в усіх обласних центрах України та передано бібліотекам і загальноосвітнім школам. Під час презентації, обиратимуться найкращі творчі колективи, які в майбутньому матимуть змогу бути в складі української делегації, під час передачі Книги Добра в одну із 50 країн світу. Насамперед, в Національну бібліотеку Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та Олександрівську бібліотеку (Єгипет).
Участь у створенні «Книги Добра» взяли більше 300 тисяч дітей та дорослих. 200 переможців проекту вже мали змогу впродовж літа 2017 року відпочити та оздоровитись в Угорщині.
“Книга Добра” — це масштабний міжнародний соціальний проект, який мандрує світом.
“Книга Добра” покликана стати джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Організатори Проекту
БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем»
Центр української культури у м.Таллінні (Естонія)
Державне самоврядування українців Угорщини
ГО “Громадська ініціатива Галичини”

Керівник Проекту
Василь Вишиванюк – почесний консул Угорщини в м. Івано-Франківськ та області

Координатор Проекту
Ірина Рабарська – директор БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем»

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта