Найважливіша наша зброя – єдність!

6ad1992c4c30d0939652ae4e0763350d

Про те, як встигати усе, на власному досвіді знає відома і талановита українська співачка, співочий посол миру, народна артистка України Катерина Бужинська. Завдяки наполегливій праці та нестримному бажанню дарувати людям усмішки, вона не втомлюється працювати. Окрім творчості Катерина Бужинська – президент фонду «Чисті серцем», в рамках якого вже успішно реалізувалося більше сотні грандіозних благодійних проектів в безлічі куточків світу! Зараз співачка живе буквально на дві країні – в Україні і Болгарії, виховує трьох дітей та не полишає творчих та суспільних задумів.

 

Зараз вам доводиться жити на двi країни. Як вдаться усе встигати?

Дійсно, зараз я живу і в Україні, і в Болгарії. Досить часто прилітаю до Києва, адже тут проходить запис нових пісень, зйомки, концерти. Звичайно, творчість розвивається і в інших країнах, але в Україні у першу чергу.

З дітками допомагають нянечки, немовлята активні і вже намагаються ходити. Такий режим, справді, досить складний, адже дітям все одно потрібна мама. Саме тому, коли я в Болгарії, весь свій вільний час проводжу з дітьми.
Як ви оцiнюте суспiльно-полiтичну ситуацiю в Українi?

Мені здається, що останні роки стали неймовірно знаковими для нашої країни й переломними у житті багатьох українців. Складна політична ситуація об’єднала людей і ми, нарешті, почали дивитися на багато речей інакше. Вважаю, що найважливіша наша зброя – єдність! Ми повинні на власному прикладі мотивувати одне одного до позитивного руху вперед.
Соцiальний аспект життя українцiв дуже хвилюючий для вас. Ви проводите благодiйнi концерти?

Так, я дала десяток концертів з метою допомогти дітям, батьки яких загинули в зоні АТО. Я провела міжнародний благодійний тур країнами Європи і українську пісню почули у Відні, Празі, Будапешті, Софії, Мюнхені, Мілані, Римі та багатьох інших країнах. Цей тур об’єднав українців, які живуть в Європі і, що не менш важливо – про нас дізналися. А через декілька років я стала президентом фонду «Чисте серце» й ми провели грандіозний соціальний проект «Діти за мир в усьому світі».
Розкажiть детальнiше про проект.

У проекті взяли участь понад сто тисяч українських дітей – сироти, діти з малозабезпечених сімей, діти з АТО. Це – наймасштабніший проект у світі, відзначений оргкомітетом Книги рекордів, адже у ньому залучено понад 35 країн світу. Ми представляли карти певної країни з голубами миру під час загальної аудієнції Папи Римського на площі Святого Петра у Ватикані, Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, в інших євроінституціях, мали можливість презентувати гімн «Діти за мир в усьому світі». З Папою Римським разом молилися за мир в Україні, діти подарували йому зроблену власноруч ляльку-мотанку. Саме завдяки цьому проекту і фонду «Чисті серцем» дітки побачили Європу, дякуючи уряду Угорщини і почесному консулу Угорщини в Івано-Франківській області Василеві Вишиванюку – понад дві тисячі дітей безкоштовно відпочили у цій країні.
Зараз готуєте новий соцiальний проект?

Так, він має назву «Книга добра». Насправді, це унікальна книга з паперу ручної роботи, малюнками, історіями дітей. Це справжній витвір мистецтва! Один примірник книги вже віддруковано у Таллінні. Міжнародний соціальний проект реалізовується з благословення, на жаль, уже покійного кардинала, Верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара. Ми уже маємо домовленість, що деякі з примірників книги будуть розміщені в бібліотеках Ватикану, Вашингтону, Олександрії.
Чого українцям, а особливо дiтям, не вистачає для щастя?

Найболючіша проблема в Україні для чесних людей – це відсутність коштів. Багато українців потребують допомоги а ми, на жаль, не можемо всім допомоги. Дітям же потрібна увага, любов та відчуття, що їх підтримують, не обрізають крила. У дитини повинно бути дитинство.

Я дуже сумую за Україною і часто прилітаю. Тут мої друзі, моя робота, мої прихильники. Вважаю, нам потрібно вірити в краще, накопичувати силу свого терпіння та віри, адже чорна смуга буває злітна! І якщо кожен буде працювати на благо країни, однозначно перемога за нами!

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта