У Житомирі після концерту Катерини Бужинської більше сотні людей зібралися під гримеркою співачки та, чекаючи її виходу, співали Гімн України

У Житомирі після концерту Катерини Бужинської більше сотні людей зібралися під гримеркою співачки та, чекаючи її виходу, співали Гімн України

У Житомирі 29 січня у приміщенні драмтеатру ім. І. Кочерги відбувся концерт відомої української співачки Катерини Бужинської. На концерті був переповнений зал. Співачку зустріли оплесками та посмішками на обличчях.

Під час концерту артистка виконувала свої відомі пісні, розповідала присутнім про своїх друзів із Житомира, сім’ю та волонтерську діяльність, декламувала вірші та дарувала свої диски найактивнішим.

По закінченню програми слухачі тричі викликали співачку на біс та зовсім не хотіли відпускати її зі сцени. Тому після виступу Катерина запросила присутніх пофотографуватися. Більше сотні людей зібралися під гримеркою та, чекаючи виходу артистки, почали співати Гімн України та інші українські пісні.

«Вперше бачу, щоб концерт тривав так довго. Інші артисти намагаються швидко відпрацювати та поїхати, але Бужинська не така, я приємно вражена. До того ж випала нагода ще й сфотографуватися з улюбленою співачкою. Поки вона була в гримерці, люди навіть співали українські пісні, напевно, щоб її порадувати, адже вона патріотка своє країни», – розповіла житомирянка Наталія Литвинчук.

spivi_pid_grimerkoyu3_1600_1067_4_w spivi_pid_grimerkoyu_5_1600_1067_4_w spivi_pid_grimerkoyu2_1600_1067_4_w

Оригiнал

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта