«Королева натхнення» в Одесі: Катерина Бужинська презентує нову концертну програму в філармонії

17 лютого в Одесі відбудеться великий сольний концерт відомої української співачки, народної артистки України Катерини Бужинської. «Королева натхнення» – її нова шоу-програма. Живий звук, шоу-балет і приємні сюрпризи для публіки. Детальніше про концерт нашому виданню розповіла сама Катерина.

 

– Доброго дня! Катерино, розкажіть, будь ласка, чим особлива Ваша нова концертна програма «Королева натхнення»?

– Одна з особливостей в тому, що я буду виконувати багато пісень на різних мовах. Це – не тільки російська і українська. Я буду співати на болгарській, грузинській, італійській, а також хочу заспівати в Одесі хоча б одну пісню на івриті. Адже Одеса – це багатонаціональне місто.

– Прозвучать чи в цей вечір відомі хіти або це буде абсолютно нова програма?

Пісень буде багато. І самих різних. Безумовно, я виконаю і свої улюблені, популярні пісні. Серед них будуть, наприклад, «Королева натхнення», «Романсеро», «Лід», «Моя сім’я» та «Як у нас на Україні». У програмі також заплановано виконання дуже красивою дуетною пісні «Сніжинки» з Сергієм Піскуном. Звичайно, будуть і нові пісні. До слова, на одну з них нещодавно був знятий кліп в Італії. Сподіваюся, він зовсім скоро з’явиться на телеекранах. Очевидно, програма буде дуже насиченою і різноманітною.

– Розкажіть про свою співтворчость з балетом «Flash», з яким Ви працюєте над цим шоу.

– З балетом «Flash» я працюю вже два роки. Вони – дуже гарні і талановиті дівчата. Спеціально для одеського концерту ми готуємо номер в морській стилістиці. Зізнаюся, що ідея цього номера з костюмами морячок належить саме учасницям балету.

– Що буде тим головним, ніж Ви збираєтеся поділитися з одеським слухачем?

– Щирістю. Щирістю і найтеплішими своїми почуттями. В Одесі у мене дуже багато друзів. Знаю, що вони будуть на цьому концерті. Я часто виступала в Одесі і Одеській області. Цього разу під час виступу я буду багато спілкуватися з публікою, виходити до глядачів в зал, ми будемо багато жартувати і, звичайно ж, багато співати. Найімовірніше, хтось із присутніх навіть стане безпосереднім учасником цього концерту. Вірніше – точно стане. Але найголовніше – буде багато хорошої музики.

– Дякую за ваші відповіді. Побажайте, будь ласка, щось одеської публіці, що чекає Вашого приїзду.

– Знаєте, Одеса – це всіма улюблене місто. Зараз я перебуваю в Софії зі своїми дітьми. Тут я спілкувалася з заступником міністра культури Болгарії. Ми з ним розговорилися про те, наскільки Одеса – прекрасне місто, і я похвалилася йому, що незабаром 17 лютого у мене концерт в Одеській філармонії. Ніде правди діти, я не зустрічала за все своє життя жодної людини, яка б не любила Одесу.

Я бажаю всім добра і любові! До швидкого, побачимося на концерті!

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта