КАТЕРИНА БУЖИНСЬКА В ПРОЗОРОМУ ПЛАЩІ ЗАСПІВАЛА ПРО СИЛЬНУ ЖІНКУ

https://tsn.ua/glamur/katerina-buzhinska-v-prozoromu-plaschi-zaspivala-pro-silnu-zhinku-1301064.html

Артистка представила композицію “Ледяная”

Артистка представила пісню “Ледяная”. До випуску треку Бужинська знялася в спокусливій фотосесії. На знімках співачка постала в прозорому плащі від Louis Vuitton.

Як розповіла Катерина, її нова пісня-маніфест “Ледяная” про сильну жінку, яка пережила всі негаразди у стосунках з чоловіком і стала загартованою, а точніше – крижаною, як співає артистка.

В кінці зими Катерина Бужинська своєю новою піснею стала на захист жінок, яким бажає залишити нещасне кохання у холодах, а до весни переродитися і повірити, що навіть після зради можна заново покохати і все-таки знайти свого рідного і єдиного чоловіка.

“Ті, хто тебе образив, – навічно залишаться за твоєю спиною, в тиші льодової пастки твоєї зневаги. Ти ще не віриш, зараз льодяна, скоро ти полюбиш знову, і долоні твої наповняться теплим медом спокуси і бажання. Все це буде, обов’язково. Просто зараз – ти –  крижана, не відчуваєш нічого, але все буде. Скоро. Весною. Про це моя нова пісня. Сильна. Жадана. Крижана”, – коментує прем’єру неоднозначної пісні Катерина Бужинська.

Крім того, артистка твердо переконана, що жінки потребують підтримки. Своєю новою піснею співачка хоче підняти бойовий дух представниць прекрасної статі і вселити в них віру в те, як би не було боляче, але треба пам’ятати, насамперед, про любов до себе.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта