Бужинська популяризує пісні “солов’їною” за кордоном: “Україна – це ми”

https://znaj.ua/show-business/246176-buzhinska-populyarizuye-pisni-solov-jinoyu-za-kordonom-ukrajina-ce-mi
Бужинська нагородила талановитих дітей в Болгарії
Українська співачка Катерина Бужинська провела в Болгарії конкурс української пісні. Участь у ньому взяли діти з України, Болгарії та інших європейських країн.

Фестиваль української пісні імені Катерини Бужинської жінка проводить вже 4 рік. Так вона популяризує українську пісню і з допомогою мистецтва створює позитивний імідж рідній Україні. Вона продовжує закохувати в українську мову все більше європейців.

Міжнародний конкурс “Україна – це ми” проходив у болгарському місті Ахелой і був організований співачкою Катериною Бужинською, а також її бізнес-партнером Тетяною Гусейновой – Президентом туристичного агентства “Еліта-тур”. Артистка вважає, що діти – це наше майбутнє, тому кожному з нас потрібно робити внесок у культуру і прищеплювати дітям правильні цінності, в тому числі і завдяки пісням.

“Мене неймовірно вразив виступ дівчинки з України, яка була схожа на ангела і співала про Бога, у своїй пісні вона дякувала батькам, Всевишньому за все, що має. Пісня називалася “Алілуя””, – зізнається Бужинська.
Перше місце дісталося дівочому дуету Шевченко Єві і Маху Марту. Друге ж місце змогла отримати 7-річна Алексєєва Вероніка.

Після того, як відбулося нагородження переможців, Катерина Бужинська дала сольний концерт на цій же сцені. Крім цього, на наступний день після конкурсу співачка провела майстер-клас для підлітків, на якому розповіла, як потрібно виховувати в собі жіночі якості, як берегти себе, як вести себе в період першої закоханості.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта