Катя Бужинська крізь сльози співала на сцені в той час, поки окупанти безжально руйнували Україну ракетами: “З важким серцем”

Катя Бужинська крізь сльози співала на сцені в той час, поки окупанти безжально руйнували Україну ракетами: “З важким серцем”

https://sport.znaj.ua/430482-katya-buzhinska-kriz-slozi-spivala-na-sceni-v-toy-chas-poki-okupanti-bezzhalno-ruynuvali-ukrajinu-raketami-z-vazhkim-sercem

Артистка не змогла стримати емоцій, коли дізналася, що під час її благодійного концерту окупанти випустили на територію України 50 ракет

Катерина Бужинська розмістила парочку яскравих фотографій зі свого недавнього благодійного концерту, який відбувся в Словаччині. В організації їй допомогла Тетяна Доканіна, а також викладач і учні школи мистецтв Могилева-Подільського, і місцевий танцювальний колектив FS SALAN.

Зібрані гроші з концерту Бужинська пожертвує в благодійний фонд “Здорове дитинство без меж”.

“Ми не зупиняємося і рухаємося далі з благодійними концертами Європою, заради нашої спільної перемоги!Слава Україні!”, – написала співачка.

Артистка зізналася, що співала зі сльозами на очах через усвідомлення, що під час її концерту окупанти атакували Україну ракетами і забрали життя мирних людей. Глядачі теж відчували її настрій і співпереживали.

“З важким серцем, знаючи, що по нашій рідній землі сьогодні вдарили 50 ракет, ми співали зі сльозами на очах… і глядач так само щемливо сприймав усе, що відбувалося на сцені”, – зізналася Бужинська.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта