Катя Бужинська відзначає 43-річчя у Болгарії та мріє про перемогу України над окупантами: “Війна змінила наше життя”

Катя Бужинська відзначає 43-річчя у Болгарії та мріє про перемогу України над окупантами: “Війна змінила наше життя”

https://znaj.ua/show-business/434972-katya-buzhinska-vidznachaye-43-richchya-u-bolgariji-ta-mriye-pro-peremogu-ukrajini-nad-okupantami-viyna-zminila-nashe-zhittya

Співачка сподівалася інакше відсвяткувати такий день, але війна внесла свої корективи. Тепер вона загадає одне єдине бажання – якнайшвидшу перемогу над ворогом

Катя Бужинська 13 серпня відзначає важливу дату – співачці виповнюється 43 роки і з цієї нагоди вона написала величезний пост для шанувальників. Насамперед зірка зізналася, що цей день вона хотіла б відзначати в Україні, у колі близьких, але через війну з окупантами це неможливо здійснити.

“Війна змінила наше життя і пріоритети, відірвала нас від рідної землі. Незмінними для мене залишаються і роблять мене щасливою любов моєї родини, моїх трьох діточок, творчість і ваша увага”, – зізналася зірка.

Зараз артистка перебуває в Болгарії і навіть звідти підтримує рідну країну та земляків, доносячи правду про росію, її жорстокість та геноцид українського народу.

Її бажання у день народження не відрізняється від мрій інших українців – вона хоче жити у вільній та незалежній країні, без війни та втрат. Перемога для співачки буде найкращим подарунком.

“Понад усе сьогодні хочу бачити свою Батьківщину мирною і незалежною, багатою і квітучою і з гордістю спостерігаю, як мої земляки та небайдужі люди з усього світу спрямовують свої моральні, духовні та фінансові сили на приближення цієї важливої події” , – написала Бужинська.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта