Катя Бужинська показала хроніки війни в новому кліпі

Катя Бужинська показала хроніки війни в новому кліпі

https://www.unian.ua/lite/music/katya-buzhinska-pokazala-hroniki-viyni-v-novomu-klipi-11978781.html

Відома українська співачка Катерина Бужинська вперше після 24 лютого випустила пісню і показала кліп на неї. У відеороботі вона використовувала реальні кадри війни в Україні.

“Відео надзвичайно точно зображує українське сьогодення завдяки використаним кадрам військової хроніки, а емоційності йому надають трагічні та радісні моменти з життя реальних людей – військових та їхніх родин. Серед них можна бачити членів моєї сім’ї – тато і брат”, – розповіла артистка, коментуючи кліп.

Свою нову роботу Катерина присвятила захисникам, які зараз воюють на передовій, рятуючи свою країну і своїх співвітчизників.

“Це пісня-молитва “білого ангела-хранителя”, яким є для захисника мама, дружина, сестра, дочка, батько, дідусь і бабуся – кожен українець, який чекає з поля бою свого воїна і молиться за нього і нашу перемогу. Вона про надзвичайну віру в силу і міцність духу солдата, про те, що добро обов’язково долає зло, а любов – смерть”, – поділилася Бужинська.

Сама знаменитість після 24 лютого поїхала з дітьми до Болгарії, звідки підтримувала Батьківщину на інформаційному та культурному фронті.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта