Катя Бужинська заспівала про янголів, що охороняють військових, і цілюще кохання: “Добро переборює зло”

Катя Бужинська заспівала про янголів, що охороняють військових, і цілюще кохання: “Добро переборює зло”

viv.znaj.ua/437947-katya-buzhinska-zaspivala-pro-yangoliv-shcho-ohoronyayut-viyskovih-i-cilyushche-kohannya-dobro-pereboryuye-zlo

Артистка випустила нову і дуже сильну пісню-молитву, в якій співається про віру в силу та міцність духу солдатів

Відома співачка та заслужена артистка України Катерина Бужинська реалізувалася не лише на сцені, а й у соціальних мережах. Дівчина часто розміщує нові публікації для своїх шанувальників, кількість яких вже перевищила 120 тисяч.

Катерина Бужинська вирішила порадувати слухачів новою та дуже зворушливою роботою “Сила кохання”. Артиска заспівала про почуття, яке здатне подолати все та підняти бойовий дух, а це зараз дуже потрібно українським захисникам.

Катя Бужинська, кліп “Сила кохання”

“Вона про надзвичайну віру в силу і міцність духу солдата, про те, що добро обов’язково переборює зло, а любов – смерть””, – написала зірка.

У кліпі Бужинська знялася в українському широкому полі, а ще зібрала несамовиті кадри з плачучими людьми, закоханими парочками та військовими на фронті. У зйомці також брали участь рідні артиски. Робота вийшла дуже сильною.

“Відео надзвичайно точно зображує українське сьогодення завдяки використаним кадрам військової хроніки, а емоційності йому додають трагічні та радісні моменти з життя реальних людей – військових та їхніх родин. Серед них можна бачити членів моєї родини – тата і брата 🙏”, – додала Катерина.

 

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта