“СИЛА КОХАННЯ”: БУЖИНСЬКА ПРИСВЯТИЛА ПІСНЮ БРАТОВІ ТА ІНШИМ ЗАХИСНИКАМ НА ФРОНТІ

“СИЛА КОХАННЯ”: БУЖИНСЬКА ПРИСВЯТИЛА ПІСНЮ БРАТОВІ ТА ІНШИМ ЗАХИСНИКАМ НА ФРОНТІ

https://tabloid.pravda.com.ua/focus/63217cc035d6e/

Співачка Катерина Бужинська вперше від початку війни представила нову пісню, яка має назву “Сила кохання”.

Це пісня-молитва “білого янгола-охоронця”, яким є для захисника мама, дружина, сестра, донька, батько, дідусь і бабуся – кожен українець, який чекає з поля бою свого воїна і молиться за нього та нашу перемогу.

Для зірки ця композиція є дуже особистою, адже серед захисників, які боронять нашу країну від російської навали, є рідна їй людина.

Бужинська заспівала про любов до українських захисників

“Коли автор пісні, талановитий композитор і поет Володимир Гуменчук надіслав мені “Силу кохання”, я відразу зрозуміла: це моя пісня. Я заспівала її серцем і своїм виконанням намагалася передати спільний для всіх українців біль за рідну землю та її захисників, наші сподівання на щасливе майбутнє України. Адже серед тих, хто зараз мужньо виборює нашу перемогу на сході, знаходиться і мій рідний брат”, – поділилася Катерина.

“Думки, молитви, любов рідних і близьких мають надзвичайну силу. Вона сьогодні особливо потрібна українським воїнам, щоб незламно протистояти ворогу. Пісня “Сила Кохання” про життєствердне почуття кохання, що оберігає, зцілює та зміцнює бойовий дух, пронизливо і щиро. Рідні наші Захисники, наші Герої, повертайтеся живими додому! Україна Переможе!”, – наголосила вона.

Це перша пісня Катерини з початку повномасштабного вторгнення

У кліпі були використані кадри військової хроніки, а емоційності йому додають трагічні та радісні моменти з життя реальних людей – військових та їхніх родин. Серед них можна побачити тата і брата Бужинської.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта