Українська співачка Катерина Бужинська вперше від початку повномасштабного вторгнення випустила пісню.

Українська співачка Катерина Бужинська вперше від початку повномасштабного вторгнення випустила пісню.

https://tsn.ua/glamur/katerina-buzhinska-vipustila-zvorushlivu-pisnyu-molitvu-yaku-prisvyatila-zahisnikam-2157406.html

Катерина Бужинська / Фото: instagram.com/buzhynska

Катерина Бужинська презентувала зворушливу пісню-молитву, яку отримала назву “Сила кохання”.

Композицію виконавиця присвятила українським захисникам, які нині героїчно захищають країну від російських окупантів. За словами співачки, нині кожному воїну потрібен поруч “янгол-охоронець”. Тож її композиція – це своєрідний оберіг.

“Це пісня-молитва “білого янгола-охоронця”, яким є для захисника мама, дружина, сестра, донька, батько, дідусь і бабуся – кожен українець, який чекає з поля бою на свого воїна і молиться за нього та нашу перемогу. Вона про надзвичайну віру в силу і міцність духу солдата, про те, що добро обов’язково переборює зло, а любов – смерть”, – поділилася Бужинська у своєму Instagram.

 

Загалом, артистка також представила зворушливий кліп на пісню. У відеороботі знаменитість використала кадри хроніки війни. Аби досягти більшого емоційного забарвлення артистка в кліпі показала моменти з життя реальних людей.

“Відео надзвичайно точно зображує українське сьогодення завдяки використаним кадрам військової хроніки, а емоційності йому додають трагічні та радісні моменти з життя реальних людей – військових та їхніх родин. Серед них можна бачити членів моєї родини – тата і брат”, – додала артистка

Катерина Бужинська/Фото Анастасія Давідова

Зазначимо, Катерина Бужинська на початку повномасштабної війни поїхала з дітьми до Болгарії, після того як стала свідком руйнування сусідського будинку. Артистка за кордоном зайнялася волонтерством та почала захищати Україну на культурному фронті.

Comments are closed.

BezTV создание сайтов Продвижение сайта